HASIR ÇATI İSTANBUL, İSTANBUL HASIR ÇATI, HASIR GÖLGELİK İSTANBUL, İSTANBUL HASIR GÖLGELİK, BAMBU ÇATI İSTANBUL, İSTANBUL BAMBU ÇATI, ÇARDAK ÜSTÜ HASIR İSTANBUL, İSTANBUL ÇARDAK ÜSTÜ HASIR

İstanbul, şehir hayatının en yoğun yaşandığı alanlardan bir tanesidir. Bu doğrultuda insanlar stresten ve yoğunluktan uzak huzur dolu, doğal alanlara ihtiyaç duyuyor. Bunu sağlamak adına hasır çatı uygulamaları son derece idealdir. Herhangi bir alanda kullanımı yapılabilecek hasır çatılar doğal görüntüsü ile insanların ilgisini fazlasıyla çeker. Bu doğrultuda da birçok işletme tarafından hasır çatı uygulamaları tercih ediliyor. İSTANBUL HASIR ÇATI firmamız tarafından restoran, kafe ve benzeri yerlere kaliteli hasır çatılar yapılıyor. Otellerde çardak, kamelya gibi yerlerde de kullanılabilir. Sahiller için de son derece estetik dekorasyon uygulamaları gerçekleştiririz. Belirtmek gerekir ki firmamız bu alanda kalitesi ve profesyonelliği ile oldukça fazla tercih edilir.

İSTANBUL HASIR ÇATI Fiyatları Ne Kadar?

Hasır çatıların fiyatları birtakım unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Öncelikle hasır yapımı için farklı materyaller kullanılması mümkündür. Bu materyaller arasında saz kamışlar fazlasıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda bambu kamış olarak adlandırılan materyaller de sık kullanılan ürünler arasındadır. Hangi ürün kullanılarak hasır çatı yapıldığına göre ödenmesi gereken ücretler değişir. İSTANBUL HASIR ÇATI FİYATLARI konusunda sizlere uygun seçenekler sunarız. Uygun maliyetler ile hem kaliteli hem dayanıklı hem de estetik hasır çatılara sahip olmak isteyen herkes bu alanda bizi tercih edebilir. Maliyetler için ne kadar büyük bir alanda uygulama yapılacağı önemli bir etkendir. Firmamız tarafından sunulan fiyat teklifini kabul etmeniz halinde hemen çalışmalara başlayarak en kısa sürede hasır çatı uygulamasının tamamlanmasını sağlarız.

İSTANBUL HASIR ÇATI Kaplama

İstanbul ili için profesyonel olarak sunduğumuz hizmetler ile çatılarınızın hasırdan olmasını sağlarız. İSTANBUL HASIR ÇATI KAPLAMA hizmetlerimiz kapsamında birçok farklı alanda faaliyetlerimizi sürdürürüz. Öncelikle belirtmek gerekir ki ürünlerimizin kullanım ömrü uzundur. Saz kamışlar ile yapılan çatılarda 3 ila5 yıl arasında bir kullanım ömrü söz konusudur. Bambu kamış ile yapılan hasır çatılarda ise bu süre 5 ila 7 yıl arasında değişir. Her iki kamış türü birlikte kullanıldığı takdirde ise firmamız tarafından yapılan uygulamaların kullanım ömrü 7 yıldan fazla oluyor.