HASIR ÇATI ANTALYA, ANTALYA HASIR ÇATI, HASIR GÖLGELİK ANTALYA, ANTALYA HASIR GÖLGELİK, BAMBU ÇATI ANTALYA, ANTALYA BAMBU ÇATI, ÇARDAK ÜSTÜ HASIR ANTALYA, ANTALYA ÇARDAK ÜSTÜ HASIR

Doğal alanlar oluşturmak için kullanılan farklı uygulamalar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de hasır çatı oluyor. Hasır çatı her geçen gün daha popüler hale geliyor ve başta turizm işletmelerinde olmak üzere çok sayıda yerde kullanımı yapılıyor. Doğal görüntüsü, faydaları ve kalitesi ile öne çıkan bu uygulamalar ile çatıların daha iyi ve ilgi çekici görünmesi sağlanabilir. ANTALYA HASIR ÇATI firması olarak sizlere doğal ve şık görünen çatılar elde etmeniz için profesyonel olarak hizmet veririz. Çatılarda bu doğal görünümü elde etmek için kullandığımız hasırlar iki farklı üründen oluşturulabilir. Bunlar ise bambu kamış ve saz kamış olarak ayrılır. Her ikisi de dayanıklı ve estetik çatılar yapma konusunda faydalıdır.

Antalya Hasır Çatıların Özellikleri Nelerdir?

Hasır çatıların özellikleri oldukça fazladır. Bu ürünler ya da uygulamalar profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu sayede istenen kalitede ve görünümde olabiliyor. Firmamız tarafından sunulan uygulamaların ANTALYA HASIR ÇATI özellikleri şunlardır:

  • Doğal ve estetik bir çatı görüntüsü elde etmeyi sağlar. Bu doğal görünüm ise insanlar tarafından fazlasıyla beğenilir.
  • İzolasyon gerçekleştirme işlevi vardır. Özellikle iki ya da üç katlı şekilde yapılmaları halinde hem soğuğa hem de sıcağa karşı izolasyon sağlar. Doğal izolasyon işlevi son derece faydalıdır.
  • Dayanıklı ve dirençli bir yapıya sahiptir. Bu sayede dış faktörlere, darbelere, depreme ve benzeri şeylere karşı dayanır. Kullanım ömrü oldukça uzundur.
  • Kullanımında herhangi bir sakınca yoktur. Çünkü hasır çatılar ve bu kapsamda kullanılan ürünler çevre dostu olması ile ön plana çıkar.

Hasır Çatıların Sık Kullanıldığı Yerler

Hasır çatılar oldukça fazla alanda kullanılabilir. Genel olarak bakıldığında firmamız istenen her yerde uygun şekilde çalışarak hasır çatıların kullanılmasını sağlar. Öncelikle en fazla kullanım yapılan yerlerin başında turizm işletmeleri gelir. Kafelerin, restoranların dış oturma alanlarının üzerinde sık kullanılır. Plajlarda güneş şemsiyesi olarak ya da kamelya ve çardaklarda da kullanımı yapılabilir. Teras çatısı olarak tasarlanması mümkündür. Sahillerde locaların üzerinde kullanımı yaygındır. ANTALYA HASIR ÇATI firmamızdan hizmet alarak pek çok alanda kolay bir şekilde kullanım yapabilirsiniz.