HASIR ÇATI ÇEŞME, ÇEŞME HASIR ÇATI, HASIR GÖLGELİK ÇEŞME, ÇEŞME HASIR GÖLGELİK, BAMBU ÇATI ÇEŞME, ÇEŞME BAMBU ÇATI, ÇARDAK ÜSTÜ HASIR ÇEŞME, ÇEŞME ÇARDAK ÜSTÜ HASIR

Hasır çatı denince akla ilk gelen şey sarımsı ve doğal görünen çatılardır. Hasır çatılar gerek maliyetleri ile gerekse kullanım alanının genişliği ile pek çok yerde tercih ediliyor. Üretiminde farklı malzemeler kullanılması mümkündür. Genellikle sık kullanılan malzemelerden bir tanesi saz kamış oluyor. Pratik ve uygun maliyetli olması ile saz kamışlardan yapılan hasır çatılar oldukça idealdir. Aynı zamanda bambu kamışlar ile son derece kaliteli ve dayanıklı hasır çatılar yapılması mümkündür. ÇEŞME HASIR ÇATI firması olarak bu alanda profesyonel hizmetler sunuyoruz. Aklınıza gelebilecek her alanda hasır çatılara sahip olmak adına hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yüksek hizmet kalitesi, estetik çatı uygulamaları ile bu alanda fazlasıyla ön plana çıkarız.

ÇEŞME HASIR ÇATI Kaplama Özellikleri

Hasır çatıların farklı özellikleri vardır ve bu özellikleri sayesinde kullanım alanında çeşitli faydalar sağlar. Öncelikle belirtmek gerekir ki estetik, şık ve ilgi çekici görünür. Doğal yapıları ile insanlara huzur verir ve doğanın içinde hissetmeyi sağlar. Bunun yanı sıra sıcak ve soğuk konusunda izolasyon sağlaması mümkündür. Birden fazla katlı olacak şekilde uygulandığı takdirde izolasyon konusunda fazlasıyla etkili olur. ÇEŞME HASIR ÇATI KAPLAMA firmamız tarafından sunulan hizmetler kapsamında aynı zamanda son derece dayanıklı ürünleri kullanma imkanı verilir. Hasır çatılarımız dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre etkili bir şekilde kullanılabiliyor. Önemli özelliklerinden birisi ise çevre dostu olmasıdır. Her alanda gönül rahatlığı ile kullanılabilir ve çevreye herhangi bir zararı yoktur.

Kimler Hasır Çatı Kullanabilir?

Hasır çatının kullanım alanı konusunda bir kısıtlama söz konusu değildir. Belirtmek gerekir ki bu çatılar hem kalitesi hem de görünüşü ile her yerde kullanıma uygundur. ÇEŞME HASIR ÇATI FİRMASI olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında en fazla turistik işletmeler için hasır çatı uygularız. Aynı zamanda plajlardaki kamelya, gölgelikler için de uygulanması mümkündür. Teraslarda ve çardaklarda da kullanımı yapılabilir. Garaj çatılarında, evlerin bahçelerinde ve benzeri alanlarda dahi kullanım yapılabilir. İletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşarak dilediğiniz zaman uygun fiyatlı ve kaliteli hasır çatı uygulamalarımızdan kolayca yararlanabilirsiniz.