HASIR ÇATI FETHİYE, FETHİYE HASIR ÇATI, HASIR GÖLGELİK FETHİYE, FETHİYE HASIR GÖLGELİK, BAMBU ÇATI FETHİYE, FETHİYE BAMBU ÇATI, ÇARDAK ÜSTÜ HASIR FETHİYE, FETHİYE ÇARDAK ÜSTÜ HASIR

Hasır çatı olarak adlandırılan uygulamalar, doğal çatı görünümleri oluşturulmak adına yapılan bir uygulamadır. Günümüzde oldukça fazla turistik işletmede, kafede, sahilde ve bireysel mülklerde tercih ediliyor. Çardaklar ve benzeri alanlar için de son derece uygundur. FETHİYE HASIR ÇATI firması olarak bu alanda sizlere profesyonel hizmetlerimiz ile kaliteli seçenekler sunuyoruz. Sunduğumuz hasır çatılar farklı ürünler kullanılarak yapılabilir. Genel olarak sık kullanılan ürünler arasında hem bambu kamışlar hem de saz kamışlar yer alıyor. Her iki şekilde hazırlanan çatılar da hem doğal hem de kaliteli bir görünüme sahip olur. Aynı zamanda dayanıklılık bakımından da yüksek standartlarda olan ürünlerdir. Bütün bunlar ele alındığında firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetlerin yaygın olarak tercih edildiğiniz söylemek mümkündür.

FETHİYE HASIR ÇATI Avantajları

Hasır çatı kullanımı son derece faydalıdır. Bu ürünler gerek kalitesi ile gerekse görüntüsü ile işletmelerin ve insanların çatılarda öncelikli uygulamalarından birisi olmayı başarıyor. Hasır çatıların avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Doğal bir görünümü vardır. Bu görünümü sayesinde de insanların rahatlamasını ve sakin olmasını ağlar. Özellikle turizm sektöründe olan işletmeler bu nedenle hasır çatılardan sık yararlanır.
  • Dayanıklı ürünlerdir. Bu sayede de hem dış faktörlere karşı dirençlidir hem de uzun kullanım ömrüne sahiptir.
  • Çevre dostu ürünler olması ile bilinir ve insan sağlığı için pozitif etkisi olduğunu söylemek mümkündür.
  • İzolasyon sağlama konusunda faydalıdır. Özellikle 2 veya 3 katlı şekilde örülerek hem sıcak hem de soğuk için izolasyon sağlama görevini üstlenebilir.

FETHİYE HASIR ÇATI avantajları genel olarak bunlardır. Firmamız tarafından sunulan uygulamalar birçok alanda fazlasıyla tercih edilir.

Hasır Çatılar Nerelerde Kullanılır?

FETHİYE HASIR ÇATI FİRMASI olarak geniş kapsamlı hizmetler sunarız. Hasır çatı uygulaması ihtiyacı olan her alanda faaliyet gösteririz. Örneğin işletmelerin dış mekanlarda bulunan oturma alanlarının çatıları için bu uygulamalarımız tercih edilebilir. Aynı zamanda çardaklarda, teraslarda ve benzeri alanlarda da kullanılması mümkündür. Garaj çatılarında, yazlık alanlarında, otellerin plajlarında ve benzeri pek çok yerde kullanım için ideal hasır çatı uygulamaları sunarız.